Dětské dorty


Dorty k narozeninám

Opakuje se to každý rok. Charakteristickými znaky jsou ve většině případů svíčky, dárky a hosté. Nejsou to Vánoce. Děti je mají rády, dospělí někdy méně. Je to jeden z těch dnů, které by si měli pamatovat rodiče, partneři a blízcí kamarádi. Ano, jsou to narozeniny. A k narozeninám také patří ten správný narozeninový dort! Co by to bylo za narozeniny bez dortu?!

Neplatí na nás žádné výmluvy. Nemáte rádi vanilkový, uděláme čokoládový. Nemáte rádi čokoládu, uděláme vanilkový. Nechcete tvarohový, uděláme krémový. Vymlouváte se na kila, uděláme dietní. Nesnášíte krémy a čokoládu, uděláme ovocný. Nechcete nic bláznivého, vyrobíme černobílý dort. Nesnášíte nudu, můžeme udělat třeba červeno-zeleno-žlutý narozeninový dort. Na nás si prostě nepřijdete!

Umíme taky kulaté, hranaté, ve tvaru berušky, auta, vláčku, jako fotbalový míč, Rubikova kostka, šachovnice i s šachovými figurkami S marcipánem, čokoládovou polevou, růžičkami, kuličkami, barevným sypáním, s ovocem. Malé, velké, střední, nízké, vysoké. Zkrátka dorty k narozeninám. Jak jen si budete přát!
.

 


Fotogalerie: Dorty k narozeninám

Tato fotogalerie je prázdná.